POWITANIE

Hej! Mam na imię Patrycja. Na co dzień zajmuję się prowadzeniem domu, a przede wszystkim jestem mamą 9 miesięcznej Kornelci, którą wychowuję razem z moim kochanym mężem Dominikiem. Przez dłuższy czas zajmowałam się organizacją wesel oraz kilka lat śpiewałam w zespole weselnym. Okres ten w moim życiu uważam za udany i pełen miłych wspomnień. Jednak musiałam zmienić swój tryb życia z uwagi na pojawienie się na świecie córci, która przewróciła mój i mojego męża świat do góry nogami.
Początki z małym dzieckiem były ciężkie, ale teraz jest o wiele lepiej. Najważniejsze, żeby dziecko widziało mamę, która ma uśmiech na twarzy, a  nie tylko grymas zmęczenia. Postanowiłam więc dlatego zrobić coś dla siebie i innych. Tak właśnie zrodził się pomysł na bloga.

Kilka dni temu skończyłam 30 lat i przyszła pora na wprowadzenie w życiu jakiś zmian. Chęć stworzenia czegoś nowego doprowadziła mnie tutaj, gdzie chce się dzielić z Wami moją codziennością, stylem życia oraz tym, jak to życie aranżować, żeby czuć się szczęśliwym i zdrowym. Mój blog kieruję do osób, które interesują się zdrowym stylem życia, lubią poznawać wziąć nowe rzeczy, czytają dużo książek, ciekawostek i mają swoje pasje. Myślę, że czytelnicy w każdym wieku znajdą tu coś dla siebie.

Pozdrawiam serdecznie!!!


"Za dwadzieścia lat będziesz bardziej żałował tego, że czegoś nie zrobiłeś niż tego, że co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."
Mark Twain

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

MACIERZYŃSTWO

POKRZYWA